fb

Wysoki poziom zabezpieczeń w TiShopie

Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo danych (baz danych produktów, danych klientów itp.) dzięki zastosowaniu najnowszych zaawansowanych technologii.

W odróżnieniu od innych e-sklepów i systemów e-Commerce TiShop bazuje na autorskich rozwiązaniach i nie korzysta z technologii PHP która wielokrotnie ujawnia swoje braki w momencie spektakularnych włamań do e-sklepów bazujących na tej technologii.

Wszelkie rozwiązania są wielokrotnie testowane i wdrażane dopiero w momencie uzyskania 100% pewności co do spełniania naszych rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

Aby sprostać współczesnym wyzwaniom bezpieczeństwa wciąż udoskonalamy TiShop. Stosujemy kilka poziomów zabezpieczeń.

Jakość i bezpieczeństwo


Najważniejsza dla właściciela sklepu jest sprawność platformy e-commerce, gwarantująca nieprzerwaną pracę 24h na dobę, bez żadnych przestojów, awarii i przerw technicznych. Dostępność sklepu w chwili, kiedy może zjawić się potencjalny klient, jest podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesu i wypracowania solidnej marki.

 

Ochrona danych o klientach i dokonanych zakupach oraz ich przechowywanie

Wszystkie dane potrzebne do działania sklepu oraz dane o klientach i dokonanych zakupach przechowywane są w centralnej bazie danych. Dostęp do bazy chroni oddzielne hasło, które znane jest wyłącznie użytkownikom o najwyższym poziomie dostępu. Sama baza dostępna jest wyłącznie z wnętrza serwera. Dostęp do różnych sekcji sklepu podzielony został na różne poziomy, z których najwyższy w większości przypadków jest niepotrzebny w codziennej pracy.

 

Stały nadzór nad sklepem ze strony administratorów, aktualizacje oprogramowania sklepu i dostęp do nowości

Sklepy TiShop oferowane są w formie usługi realizowanej w czasie. Większość istniejących w Internecie sklepów zakupiono w chwili startu i zainstalowano na serwerze internetowym. Od tego momentu ich właściciele nie przeprowadzili żadnej aktualizacji oprogramowania, ani też żadnego audytu bezpieczeństwa. Wcześniej czy później napotykają więc problemy z użytkowaniem. Nierzadko kończą się one wyłączeniem na skutek awarii lub nieautoryzowanego włamania. W przypadku sklepów TiShop właściciele nabywają usługę sklepu, jego funkcjonalność i nieprzerwaną pracę, pomoc techniczną oraz dostęp do szkoleń. Działa to tak, jakby mieli swojego własnego pracownika, który cały czas czuwa nad sklepem i dba o jego nieprzerwaną pracę.

 

Jakie ryzyko ponosi właściciel sklepu, gdy nie zastosuje odpowiednich narzędzi bezpieczeństwa?

W Internecie działa mnóstwo sklepów wykorzystujących programy źle napisane, niedopracowane, często pozostawione przez wiele miesięcy, a nawet lat bez aktualizacji i serwisu. Wykorzystują to przestępcy, którym najczęściej zależy na rozrzuceniu po świecie stron podszywających się pod różne instytucje, głównie banki. Zaatakowana i wykorzystana do nielegalnej działalności strona wcześniej czy później wykryta jest przez różne instytucje stojące na straży utrzymania bezpieczeństwa Internetu. Skutkuje to dopisaniem adresu sklepu do rejestru niebezpiecznych stron WWW i ostrzeganiem przez przeglądarkę w przypadku wejścia na taką stronę. Dla właściciela sklepu oznacza to spadek, a nawet zatrzymanie przychodów ze sprzedaży, ryzyko utraty wypracowanej pozycji i marki, a nawet niebezpieczeństwo bycia pozwanym w przypadku przejęcia danych identyfikacyjnych.

REKOMENDACJE

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Firma Dwa

Lorem ipsum

ASC PRO

TiShop sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Nasz sklep posiada zaawansowane funkcje i zróżnicowane sposoby prezentacji produktów. Dodatkowo jest zintegrowany z systemem płatności, systemem ratalnym oraz porównywarkami cen.

Bardzo dużym atutem platformy TiShop jest łatwość wprowadzania produktów i zarządzania sklepem. Każdy nowy pomysł na unowocześnienie i rozbudowę sklepu jest uwzględniany przez pracowników firmy Telvinet.

Wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy ze stałą opieką techniczną, polecamy platformę TiShop.

Kreuj swój wizerunek w internecie

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.