F.A.Q.

Praktycznie każda strona WWW czy też sieć wewnętrzna Intranet organizacji lub przedsiębiorstwa posiada swoją własną bazę F.A.Q. - najczęściej zadawanych przez użytkowników pytań łącznie z odpowiedziami. Obiekt F.A.Q. służy właśnie do zbudowania takiej bazy.

Przykład F.A.Q.

Co to jest system CMS?

WebCM - systemem zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS), dzięki któremu każdy użytkownik może bez większych problemów tworzyć, aktualizować i rozbudowywać własny serwis WWW. Zarządzanie odbywa się przy pomocy prostych w obsłudze interfejsów zawierających rozbudowane formularze i moduły.

[do góry]

Bezpieczne strony internetowe

Niezwykle ważnym elementem naszej oferty jest tryb, w jakim udostępniamy naszą platformę. Tryb ASP (Application Service Provider) charakteryzuje się tym, że oprogramowanie jest zainstalowane na serwerach Centrum Hostingowego Telvinet, a zespół Telvinet sprawuje stałą, pełną opiekę techniczną nad zastosowanym w platformie oprogramowaniem.

Stały monitoring, pomoc techniczna oraz aktualizacje oprogramowania świadczone są w ramach rocznego abonamentu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się już martwić o kwestie bezpieczeństwa i technicznego nadzoru, co przy innych rozwiązaniach zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi opłatami.

[do góry]

do góry