Sklep internetowy

Sklep internetowy jest narzędziem do prowadzenia sprzedaży on-line. Ma zastąpić prawdziwego sprzedawcę – musi być tak przygotowany, aby klient został obsłużony, jak w realnym sklepie. Produkty w sklepie internetowym poukładane są na wirtualnych półkach wg kategorii. Każda kategoria posiada grupę towarów z opisem, zdjęciami, atrybutami (cechami), ceną, ewentualnymi promocjami.
Odpowiednie zaprezentowanie towaru na półce w realnym sklepie przykuwa wzrok kupującego – ten sam efekt należy wykorzystać w sklepie internetowym. Grafika sklepu powinna być dostosowana do oferowanych produktów i wyróżniać sklep na tle konkurencji.

Nowoczesny e-sklep musi być czytelny, łatwy w obsłudze, ładny graficznie, a przede wszystkim bezpieczny, gdyż przechowuje wrażliwe dane klientów. Niezbędnym elementem jest certyfikat SSL - szyfrowanie transmisji danych w sieci. Na rynku dostępnych jest sporo dobrych rozwiązań, a różnią się skomplikowaniem szyfrowania i  wielkością ubezpieczenia sklepu na wypadek złamania szyfru zabezpieczającego stronę.

Telvinet stawia przede wszystkim na kompleksową obsługę. Oprócz wyglądu sklepu i jego funkcjonalności oferuje opiekę techniczną nad stroną - stały nadzór nad oprogramowaniem oraz rozwój technologiczny sklepu. Jest to bardzo ważne, gdyż strona niepilnowana przez administratora jest podatna na ataki hakerów, włamania, przejęcia treści i blokady w Internecie.

Rozwiązania zastosowane w naszym sklepie:
-  montaż java skryptu do wyświetlania reklam (banner)
-  wyszukiwarka produktów z podpowiedziami
-  nowości, promocje, produkty polecane, bestsellery
-  płatności internetowe PayU, PayPal, Przelewy 24
-  sprzęg z dostawcami: Inpost, Poczta Polska i Paczkomaty
-  zakupy z rejestracją lub jako gość (grupy odbiorców)
-  integracja z porównywarkami
-  integracja z Allegro
-  zarządzanie treścią - dodawanie stron informacyjnych, opisowych
-  newsletter do zarejestrowanych klientów sklepu
-  historia zamówień
-  system rabatowy
-  kody rabatowe,
-  recenzje do produktów.
-  znak wodny na zdjęciu

Przy projektowaniu sklepu ściśle współpracujemy z klientem, gdyż tylko tak możemy stworzyć optymalne narzędzie do sprzedaży produktów on-line.

Zapraszamy do kontaktu.

do góry