Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW. Poniżej prezentujemy kilka wybranych.

DAF TRZEBNICA

DAF to skrót od inicjałów właścicieli rodzinnej firmy w Trzebnicy – Dorota i Artur Figiel. Specjalizują się w płytkach, panelach i drzwiach. Sklepem partnerskim firmy BEL-POL - lidera w branży budowlano-wykończeniowej w Polsce.

www.daf-trzebica.pl

"Z przyjemnością rekomenduję firmę „Telvinet”, która wykonała naszą stronę internetową w systemie TiCMS, publikuje ją na swoim serwerze, pozycjonuje lokalnie i opiekuje się naszą pocztą e-mailową. Profesjonalna obsługa wymienionych usług zapewnia poczucie bezpieczeństwa udostępnianych danych."

J&A

Rodzinna firma jubilerska z ogromnym doświadczeniem specjalizująca się w biżuterii z kamieniami szlachetnymi. Unikalne wyroby, ich renowacja oraz wycena to praca i pasja firmy J&A.

www.jia.com.pl

"Dzięki zaangażowaniu Pani Kamili oraz całego zespołu TELVINET, została stworzona strona idealnie dopasowana do charakteru naszej działalności. Profesjonalne podejście do sprawy i cierpliwość są godne pochwały, a także pełnej rekomendacji z naszej strony."

Salon Loretta

Strona Salonu Sukien Ślubnych LORETTA oferuje sukienki na każdą kieszeń. Fachowa obsługa, doradztwo, poprawki na miejscu.

 www.salonloretta.pl

" TELVINET od wielu lat doradza nam w budowaniu wizerunku w Internecie. Efektem tego jest profesjonalna, dobrze pozycjonowana strona, zbudowana wg aktualnych trendów. Naszym opiekunem jest Kamila Gaweł, która zawsze służy nam poradą i pomocą".

MK LEGE

Strona Kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, nieruchomości, cudzoziemców i rozwiązywania problemów prawnych innych grup społecznych.

 www.mklege.pl

"Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę TELVINET w dziedzinie kompleksowej obsługi firm budujących swój wizerunek w Internecie. Pani Kamila Gaweł swoim profesjonalizmem i cierpliwością dała się poznać jako opiekun klienta na poziomie premium.
Prezes Zarządu MKLEGE Sp. z o.o. we Wrocławiu
Anna Lis"

do góry