Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW. Poniżej prezentujemy kilka wybranych.

NASIONA GRONO

NASIONA GRONO

Kilkupokoleniowa rodzinna firma specjalizująca się w produkcji nasion kwiatów ogrodowych, dzikich i ziół.
Wieloletnie doświadczenie i nowoszesne, zrównoważone formy uprawy wpływają na sukces przedsiębiorstwa.

www.nasiona-grono.com.pl

"Z przyjemnością współpracujemy od wielu, wielu lat. Tworzenie szaty graficznej i odpowiednio złożonego katalogu dla firmy nasiennej nie należy do prostych zadań, a Telvinet poradził sobie z tym bez zarzutu, wysłuchując i wprowadzając wszystkie nasze uwagi. Strona jest przyjemna w samodzielnej obsłudze, ale w razie problemu pracownicy zawsze pomogą."

DAF TRZEBNICA

DAF to skrót od inicjałów właścicieli rodzinnej firmy w Trzebnicy – Dorota i Artur Figiel. Specjalizują się w płytkach, panelach i drzwiach. Prowadzą sklep partnerski firmy BEL-POL - lidera w branży budowlano-wykończeniowej w Polsce.

www.daf-trzebica.pl

"Z przyjemnością rekomenduję firmę „Telvinet”, która wykonała naszą stronę internetową w systemie TiCMS, publikuje ją na swoim serwerze, pozycjonuje lokalnie i opiekuje się naszą pocztą e-mailową. Profesjonalna obsługa wymienionych usług zapewnia poczucie bezpieczeństwa udostępnianych danych."

J&A

Rodzinna firma jubilerska z ogromnym doświadczeniem specjalizująca się w biżuterii z kamieniami szlachetnymi. Unikalne wyroby, ich renowacja oraz wycena to praca i pasja firmy J&A.

www.jia.com.pl

"Dzięki zaangażowaniu Pani Kamili oraz całego zespołu TELVINET, została stworzona strona idealnie dopasowana do charakteru naszej działalności. Profesjonalne podejście do sprawy i cierpliwość są godne pochwały, a także pełnej rekomendacji z naszej strony."

Salon Loretta

Strona Salonu Sukien Ślubnych LORETTA oferuje sukienki na każdą kieszeń. Fachowa obsługa, doradztwo, poprawki na miejscu.

 www.salonloretta.pl

" TELVINET od wielu lat doradza nam w budowaniu wizerunku w Internecie. Efektem tego jest profesjonalna, dobrze pozycjonowana strona, zbudowana wg aktualnych trendów. Naszym opiekunem jest Kamila Gaweł, która zawsze służy nam poradą i pomocą".

do góry