fb

Narzędzia marketingowe

Rabaty cenowe

Rabaty cenowe pełnią dwie zasadnicze funkcje:

  • służą nagradzaniu poszczególnych grup klientów za regularne zakupy
  • pozwalają sprzedać towary słabo rotujące.

Nagradzanie klientów polega na przydzieleniu ich do grupy dobrych nabywców i określeniu wysokości rabatu dla tej grupy. Można też otraktować każdego klienta jako dobrego nabywcę i udzielić rabatu od wielkości dokonanych zakupów.
Wyprzedaż produktów po obniżonych cenach również jest formą rabatu. Upustu można dokonać na konkretnym produkcie lub na całej grupie towarów.

 

Poziomy cenowe

TiShop pozwala na przydzielenie produktu lub grupy produktów do pięciu poziomów cenowych. 
Grupę cenową określamy na podstawie typu odbiorcy, np.: klient jednorazowy, stały klient, hurtownik. Klient sklepu widzi cenę grupy, do której należy i taka jest przenoszona do jego koszyka. Można jednak ustawić widoczność cen niższych grup, aby pokazać, jak daleko dotarł w hierarchii klientów sklepu. Narzędzie to motywuje klientów do większych zakupów i częstszego odwiedzania sklepu.

 

Narzędzia do samodzielnego pozycjonowania

Jednym z narzędzi widocznych dopiero po zalogowaniu do CMS-a jest możliwość samodzielnego pozycjonowania strony WWW. Jest to niezwykle ważny element programu – pozwala na wykorzystanie wiedzy z danej branży do promowania własnej strony oraz oferowanych produktów.

REKOMENDACJE

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Firma Dwa

Lorem ipsum

ASC PRO

TiShop sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Nasz sklep posiada zaawansowane funkcje i zróżnicowane sposoby prezentacji produktów. Dodatkowo jest zintegrowany z systemem płatności, systemem ratalnym oraz porównywarkami cen.

Bardzo dużym atutem platformy TiShop jest łatwość wprowadzania produktów i zarządzania sklepem. Każdy nowy pomysł na unowocześnienie i rozbudowę sklepu jest uwzględniany przez pracowników firmy Telvinet.

Wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy ze stałą opieką techniczną, polecamy platformę TiShop.

Kreuj swój wizerunek w internecie

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.