fb

Import eksport - informacje

Eksport danych

Aby wygenerować plik zawierający zestawienie danych o wszystkich produktach sklepu, należy zalogować się do panelu administracyjnego, a następnie przejść do zarządzania modułem TiShop.

Kolejnym krokiem będzie odnalezienie w liście po lewej stronie pozycji „Import/Eksport”. Po kliknięciu system przejdzie do okna z listą pozycji do wyboru: „Prosty eksport do XLS”, „Prosty import z XLS” oraz „Powrót do strony głównej”. Po wybraniu opcji „Prosty eksport do XLS” pojawi się kolejne okno przedstawione na obrazku poniżej:

Po wybraniu interesujących nas danych i kliknięciu na przycisk „Zapisz” system wygeneruje plik, który możemy zapisać, a następnie edytować.

Import danych

W przypadku importu danych postępujemy zgodnie z krokami jak powyżej aż do momentu, w którym w oknie pojawi się lista: „Prosty eksport do XLS", „Prosty import z XLS" oraz „Powrót do strony głównej." Po wybraniu opcji „Prosty import z XLS" pojawi się kolejne okno, które wygląda następująco:

Po kliknięciu na ikonkę „Przeglądaj…” będziemy mogli wybrać plik z zasobów naszego komputera. Operację zatwierdzamy kliknięciem przycisku „Zapisz”

REKOMENDACJE

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Firma Dwa

Lorem ipsum

ASC PRO

TiShop sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Nasz sklep posiada zaawansowane funkcje i zróżnicowane sposoby prezentacji produktów. Dodatkowo jest zintegrowany z systemem płatności, systemem ratalnym oraz porównywarkami cen.

Bardzo dużym atutem platformy TiShop jest łatwość wprowadzania produktów i zarządzania sklepem. Każdy nowy pomysł na unowocześnienie i rozbudowę sklepu jest uwzględniany przez pracowników firmy Telvinet.

Wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy ze stałą opieką techniczną, polecamy platformę TiShop.

Kreuj swój wizerunek w internecie

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.