fb

Porady na start

Aby rozpocząć dochodową działalność w Internecie należy szczeglną uwagę zwrcić na zasadnicze trzy elementy tworzenia e-biznesu.

1. Pomysł
Coś co wyrżni Twoją ofertę, będzie stanowić nowość na rynku i przyciągnie klientw. Może to być innowacyjne rozwiązanie lub nowe podejście do znanego zagadnienia. Niekiedy sama forma prezentacji produktw może spowodować że klienci będą chcieli skorzystać z Twojej oferty. Ważne jest aby w segmencie rynku, ktry wybierzesz konkurencja nie była duża. 

2. Wybór oprogramowania
Decydując się na oprogramowanie sklepu trzeba zwrcić szczeglną uwagę na kilka elementw oferty:

  • bezpieczeństwo sklepu
  • opieka techniczna
  • aktualizacje oprogramowania
  • możliwość rozbudowy, rozwoju i dostosowania sklepu do trendw e-commerce

Gwarantuje to wszystko stabilność i efektywność pracy Twojego e-sklepu. Przy zakupie taniego oprogramowania koszty modernizacji, zwiększania poziomu bezpieczeństwa i zwalczania problemw technicznych mogą przewyższyć koszt uruchomienia profesjonalnego zaawansowanego sklepu gdzie elementy te znajdują się już w pakiecie. 

3. Reklama sklepu    
Atrakcyjny wygląd sklepu, przejrzysta prezentacja produktw i prosta procedura zamawiania przyczyniają się do Twojego sukcesu w momencie gdy potencjalny klient znajduje się już na stronie. Jak jednak sprawić by na nią trafił? 
Najpopularniejsze sposoby promocji sklepu:

  • pozycjonowanie strony
  • eksport produktw do porwnywarek cen
  • system do newsletterw
  • konto w serwisie społecznościowym
  • fora dyskusyjne
  • kampania AdWords

Niestety e-sklep, ktry nie jest promowany nie będzie miał klientw. Rozbudowana platforma, atrakcyjny wygląd i właściwa obsługa klienta to jedynie pierwszy krok do sukcesu biznesu.

REKOMENDACJE

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Firma Dwa

Lorem ipsum

ASC PRO

TiShop sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Nasz sklep posiada zaawansowane funkcje i zróżnicowane sposoby prezentacji produktów. Dodatkowo jest zintegrowany z systemem płatności, systemem ratalnym oraz porównywarkami cen.

Bardzo dużym atutem platformy TiShop jest łatwość wprowadzania produktów i zarządzania sklepem. Każdy nowy pomysł na unowocześnienie i rozbudowę sklepu jest uwzględniany przez pracowników firmy Telvinet.

Wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy ze stałą opieką techniczną, polecamy platformę TiShop.

Kreuj swój wizerunek w internecie

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.