fb

Jak założyć sklep internetowy?

Aby stać się właścicielem e-sklepu musisz przejść przez kilka etapów.

1. Pomysł 
- posiadasz już sklep i chcesz rozpocząć również handel w Internecie?
- masz ciekawy pomysł na własną działalność?
- chcesz zainwestować w e-biznes ale jeszcze nie masz sprecyzowanego planu?
Podczas pierwszych rozmów z naszym specjalistą uzyskasz wszystkie potrzebne Ci informacje i porady. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami zaproponujemy optymalne rozwiązania dla Ciebie.

2. Działalność gospodarcza
- jeżeli prowadzisz już działalność musisz jedynie dodać odpowiedni tytuł dotyczący handlu w Internecie
- w przypadku osób nie posiadających firmy należy zarejestrować wirtualną działalność gospodarczą poprzez dokonanie wpisu w odpowiednim rejestrze oraz dopełnienie pozostałych formalności w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie.

3. Wybór opcji sklepu
W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jedną z dwóch wersji sklepu TiShop:
indywidualne rozwiązania czyli sklep dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Opcja ta zawiera rozbudowane, zaawansowane funkcje oraz oryginalny design
e-sklep od zaraz czyli gotowy szablon sklepu dedykowany do odpowiedniej branży, do której dostosowane są funkcje sklepu oraz grafika

4. Zakup odpowiedniej domeny oraz hosting
Nazwa domeny jest dość istotnym elementem. Najlepiej jeżeli jest łatwa do zapamiętania i kojarzy się z profilem sklepu. Przy jej wyborze oraz niezbędnych formalnościach możesz liczyć na naszą pomoc.
Poza domeną należy zadbać również o miejsce na serwerze gdzie sklep zostanie zainstalowany. Jest to usługa mieszcząca się w pakiecie oferowanym przez nas.

5. Wdrożenie sklepu
Po przejściu odpowiednich testów poprawności, sklep zostaje uruchomiony pod wskazaną domeną. W momencie dokonania ostatnich formalności stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem.

6. Po uruchomieniu sklepu 
poza stałą opieką mieszczącą się w pakiecie usług hostingowych oferujemy Ci również:
- porady w zakresie e-commerce
- doradztwo marketingowe
- możliwość rozbudowy i rozwoju sklepu

REKOMENDACJE

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Firma Dwa

Lorem ipsum

ASC PRO

TiShop sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Nasz sklep posiada zaawansowane funkcje i zróżnicowane sposoby prezentacji produktów. Dodatkowo jest zintegrowany z systemem płatności, systemem ratalnym oraz porównywarkami cen.

Bardzo dużym atutem platformy TiShop jest łatwość wprowadzania produktów i zarządzania sklepem. Każdy nowy pomysł na unowocześnienie i rozbudowę sklepu jest uwzględniany przez pracowników firmy Telvinet.

Wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy ze stałą opieką techniczną, polecamy platformę TiShop.

Kreuj swój wizerunek w internecie

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.